نمایش 1–8 از 19 نتیجه

نمایش 9 24 36

حلوای کبریتی هویج و گردویی

145.000 تومان
حلوای کبریتی هویج و گردویی یک محصول ویژه در بسته بندی اختصاصی مناسب برای انواع کادو، سوغاتی و مصرف روزانه می باشد. شما می توانید با تهیه این محصول، از طعم بی نظیر 2 محصول حلوای هویج و حلوای گردویی لذت ببرید. این محصول به دلیل بسته بندی بسیار شکیل و جذاب، ویژه سوغاتی شهر زیبای ارومیه نیز می باشد.
برای خرید این محصول، از قسمت پایین ” تعداد ” آن را مشخص کنید.
 

حلوای میکس هویج گردو پسته

340.000 تومان
حلوای میکس هویج گردو پسته یکی از پر فروش ترین محصولات نقل و حلوای طاها می باشد. در این محصول شما می توانید 3 طعم مختلف و خوشمزه را در یک خرید تست کنید! در فروشگاه اینترنتی نقل و حلوای طاها، علاوه بر خرید تکی محصولات، شما می توانید به صورت ترکیبی دو میکس و سه میکس نیز انواع نقل و حلوا را تهیه کنید. در این محصول حلوای هویج، حلوای گردویی و حلوای پسته به صورت میکس قرار داده شده است.
برای خرید این محصول، از قسمت پایین ” مقدار ” و ” تعداد ” آن را مشخص کنید.

حلوای میکس هویج و پسته

177.500 تومان355.000 تومان
حلوای میکس هویج و پسته یکی از خوشمزه ترین و بهترین محصولات مجموعه نقل و حلوای طاها می باشد. حتما کنار چایی از این حلوای میکس استفاده کنید و لذت فوق العاده پسته و هویج را یک جا تجربه کنید،  شما می توانید این محصول را در بسته بندی های نیم کیلویی و یک کیلویی تهیه کنید. برای خرید این محصول، از قسمت پایین ” مقدار ” و ” تعداد ” آن را مشخص کنید.

حلوای میکس گردویی و پسته

177.500 تومان355.000 تومان
حلوای میکس گردویی و پسته یکی از خوشمزه ترین و لذیذ ترین محصولات مجموعه نقل و حلوای طاها می باشد .شما میتوانید این محصول را در بسته بندی های نیم کیلویی و یک کیلویی تهیه کنید.
برای خرید این محصول، از قسمت پایین ” مقدار ” و ” تعداد ” آن را مشخص کنید.  

حلوای میکس گردویی و هویج

145.000 تومان290.000 تومان
ما علاوه بر میکس کردن نقل ها ، محصولات حلوای خود را به صورت بسته بندی دوتایی و سه تایی طراحی کرده ایم . حلوای میکس گردویی و هویج یکی از این محصولاتمان است.حلوای گردویی و هویج از دو محصولات محبوب و لذیذ ما می باشند. برای خرید این محصول، از قسمت پایین ” مقدار ” و ” تعداد ” آن را مشخص کنید.

نقل میکس سه تایی زعفرانی گل‌محمدی وانیلی

290.000 تومان
نقل میکس سه تایی زعفرانی گل‌محمدی وانیلی ، بسیار محصول خوبی است چرا چون با خرید یک محصول از سه نوع محصول ما بهره مند می شود . پس سریع این محصول را سفارش دهید تا سه عدد از بهترین محصولات ما را دریافت کنید. این محصول دارای  نقل زعفرانی ، گل محمدی و وانیلی است .پس خاصیت سه محصول را همزمان باهم دارد. برای خرید این محصول، از قسمت پایین ” مقدار ” و ” تعداد ” آن را مشخص کنید.

نقل میکس گل محمدی و وانیلی

285.000 تومان
نقل میکس گل محمدی و وانیلی یک گزینه بسیار عالی برای هدیه دادن به عزیزانتان می باشد. شما می توانید این محصول را در بسته های نیم کیلویی ویک کیلویی تهیه کنید.در این بسته دو نوع نقل گل محمد و وانیلی وجوددارد که طمع و عطر بسیار لذیذی دارد و تازه و خوشمزه می باشند.
برای خرید این محصول، از قسمت پایین ” مقدار ” و ” تعداد ” آن را مشخص کنید.

نقل میکس زعفرانی و وانیلی

290.000 تومان
نقل میکس زعفرانی و وانیلی در بسته بندی فوق العاده آماده ارائه به شما عزیزان می باشد. در این بسته بندی از دو نقل خوش ظمع و خو عطر زعفرانی و وانیلی استفاده کرده ایم. شما میتوانید با ثبت سفارش خود این محصول را خریداری کنید.
برای خرید این محصول، از قسمت پایین ” مقدار ” و ” تعداد ” آن را مشخص کنید.